Podelíme sa o naše skúsenosti

Radi zaškolíme Vašich technikov do konfigurácie diskových polí a virtualizácie, ale aj užívateľov do používania Microsoft Word aplikácie.

Vďaka našim skúsenostiam vieme ponúknuť klientom IT školenia na mieru bez zbytočných úvodných a marketingových tém. Prídeme za klientom a priamo na mieste v jeho prostredí prejdeme jednotlivé možnosti konfigurácií a nastavení.

V prípade zložitejších problémov, nových zariadení alebo aplikácií môžeme vďaka partnerstvám zabezpečiť testovacie prostredie alebo testovacie zariadenia, ktoré sa môžu použiť ako demo prostredie.

Počítačové školenia, konzultácie Artinit

Školenia a konzultácie DELL EMC

Ako jeden z TOP partnerov Dell na Slovensku máme certifikované znalosti z oblasti inštalácie, správy, konfigurácie a troubleshootingu serverov, diskových polí a počítačov. Pre ukážky noviniek k Vám vieme priniesť testovacie zariadenia a prechádzať si jednotlivé funkcionality priamo u Vás.

Školenia k produktom VMware

VMware ako výrobca najpoužívanejšieho virtualizačného nástroja má mnoho produktov a oblastí využitia. Pomôžeme s výberom produktov pre Vaše prostredie a zaškolíme Vás do inštalácie, správy a konfigurácie jednotlivých produktov.

Školenia k produktom Microsoft

Microsoft má pomerne zložitú licenčnú politiku a v niektorých prípadoch je náročne určiť správnu licenčnú variantu, hlavne pri virtualizovanom prostredí. Poradíme a zaškolíme do licencovania ale aj správy a inštalácie jednotlivých Microsoft produktov.

Audity a konzultácie k financovaniu IT projektov

Vo forme konzultácií Vám vieme poradiť, ako správne financovať IT projekt, vykonať audit nákladov na celé IT zázemie od personálu, cez linky a SLA zmluvy, ako aj audit na fungovanie a využitie aplikačných a hardvérových zdrojov s cieľom optimalizácie nákladov a upgrade úrovne IT prostredia pre spokojnosť Vašich zamestnancov.